Emocje

artykuły pełne emocji

artinspiration.pl

Emocjeartinspiration.pl to blog w którym autor został zainspirowany sztuką, głównie fotografią. Jeżeli poszukujemy ciekawych zdjęć, koniecznie musimy zapoznać się ze wspomnianą witryną. Całość jest podzielona na kilka kategorii: design, architektura, fotografia krajobrazy, malarstwo, wnętrza i pozostałe. Autor sam dobiera tematy, zdjęcia, pisze do nich komentarze. U nas blog ten wywołał prawdziwe emocje. Na pewno będziemy go regularnie odwiedzać i czytać nowe wpisy i przede wszystkim oglądać nowe fotografie.


Ciekawe zdjęcia mają duszę, my czujemy się zaproszeni do tych miejsc, chcemy je odwiedzić i zobaczyć w naturze. Podobnie czuliśmy się odwiedzając muzea, znane obrazy z reprodukcji nam się podobają, jednak oglądane w realu wywołały dreszcze. Przeczuwamy, że identyczne emocje możemy przeżyć zwiedzając miejsca z fotografii i opisów umieszczonych na wspomnianym blogu. Ta strona może też przynieść inspiracje fotografom, zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Można zwiedzając ją dowiedzieć się jak zrobić dobre zdjęcie. Podobne wnioski mogą też wyciągnąć projektanci wnętrz lub przedmiotów użytkowych.

Nie wiemy jak wy ale my lubimy piękne rzeczy a takich wiele można poznać lub zobaczyć na tej stronie. Poczuliśmy w trakcie przeglądania również chęć wyjazdu, wakacji. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu gdzie je spędzić ta strona na pewno go zainspiruje. Jednym słowem warto według nas zwiedzić stronę pokazującą piękno uchwycone sztuką fotografii i poczuć prawdziwe emocje. Zapraszamy.

Komentarze są wyłączone