Emocje

artykuły pełne emocji

newspapers

Praca przez Internet

Zastanawiałeś się kiedyś, czy tak naprawdę w sieci można znaleźć dobre oraz pewne oferty pracy z terenu swojego miasta, powiatu czy nawet całego województwa?  Ja również kilka miesięcy temu pozostałem bez pracy oraz środków do życia. Różnych ofert pracy poszukiwałem w lokalnych firmach, na ogólnopolskich portalach, które oferują anonse dotyczące pracy, jednakże bez skutku.

Pewnego dnia, całkiem zrezygnowany, odnalazłem całkiem nowy portal ogłoszeniowy z mojego miasta, w którym ku mojemu zdziwieniu odnalazłem wiele ciekawych ofert pracy właśnie z mojego miasta, ale to nie koniec, gdyż w wielu kategoriach, które zostały w nim przygotowane było znacznie więcej różnych ogłoszeń lokalnych, które bardzo mnie zaciekawiły. Ostatecznie po przejrzeniu sporej ilości ogłoszeń, postanowiłem powrócić do działu praca, gdyż własnie na tym najbardziej mi zależało. Wiele ofert pracy, w gruncie rzeczy było niezbyt ciekawych, gdyż dotyczyły one pracy przez Internet. Mam tutaj na myśli różne systemy partnerskie i inne, w których obiecywane nam są gruszki na wierzbie.

Ostatecznie odnalazłem ogłoszenie o pracę, którą byłem najbardziej zainteresowany. Wybrałem numer telefonu, który widniał w ogłoszeniu i umówiłem się na spotkanie o pracę. Po dwóch tygodniach byłem już w pełni zatrudnionym pracownikiem lokalnej firmy produkującej rynny i inny asortyment, głównie do domu.

Dlatego, moim zdaniem najpierw warto jest popytać znajomych i w lokalnych firmach o tym, czy nie potrzebują jakiegokolwiek pracownika, potem sprawdzić oferty pracy w ogólnopolskich portalach dotyczących pracy, a na samym końcu skorzystać z oferty lokalnych portalów ogłoszeniowych, które na pewno zawsze przyjdą nam z pomocną dłonią.

 

Komentarze są wyłączone