Emocje

artykuły pełne emocji

auta-uzywane

Jak szybko sprzedać samochód?

Masz używany samochód który po prostu już przestał Ci się podobać. Kolor samochodu który posiadasz nie jest już tak błyszczący jak kiedyś. Przyszedł czas na zmianę na nowszy model i sprzedaż starego pojazdu. Ale jak to zrobić szybko oraz uzyskując jak najlepszą cenę. Dobrze jest przygotować samochód przed próbą sprzedaży.
Na samym początku należy zacząć od kosmetyki samochodu. Porządnie go myjemy z zewnątrz, sprawdzamy jakie są uszkodzenia lakieru oraz blach. Gdy nie ma wielkich uszkodzeń dobrze jest nawoskować karoserie, jeśli są jakieś drobne rysy proponuje użyć pasty tempo która świetnie usuwa takie drobne wady lakieru. Odkurzamy środek samochodu, można również użyć kosmetyków które odświeżą wnętrze takich jak plak do deski rozdzielczej, silikon do uszczelek itp. Dobrze również zainwestować w przyjemny zapach do wnętrza auta.
Przystępujemy do stworzenia oferty handlowej przecież chcemy sprzedać auto. Robimy zdjęcia samochodu: kilka z zewnątrz z różnych stron, oraz zdjęcia środka. Warto również zrobić zdjęcie komory silnika, bagażnika a także felg i fotek prezentujących stan ogumienia. Mamy już zdjęcia teraz przyszedł czas na rzetelny opis naszego samochodu. Zacznijmy od zalet możemy troszkę o nich napisać lecz bez esejów i wypracowań. Nie jest naszym celem znudzenie potencjalnego kupującego a jedynie zachwalenie naszego pojazdu. Na końcu warto wspomnieć o jakiś wadach które każdy samochód używany posiada. Nie rozpisujemy się nad nimi jedynie je wypisujemy.
Umieszczamy ogłoszenie na jedym z portali ogłoszeniowym, gratka, otomoto, czy na serwisie aukcyjnym allegro. Możemy również udać się do dealera który prowadzi skup aut używanych i chętnie odkupi od nas zadbany egzemplarz.

Komentarze są wyłączone