Emocje

artykuły pełne emocji

71216-425x282-Car_repair_cost

Gdzie można zakupić używane części zamienne?

Powstał nowy serwis ogłoszeniowy Motoria.pl, który zamieszcza przydatne oferty i zlecenia motoryzacyjne. Ma ułatwić nawiązanie kontaktu i wymianę informacji pomiędzy zleceniodawcą, a zleceniobiorcą. Główną zasadą działania portalu jest funkcjonalność, stąd używanie go okazuje się tak proste.

Publikowane na stronach portalu ogłoszenia z branży motoryzacja odnoszą się do wszystkich regionów i miast w całej Polsce. Do serwisu można dodawać darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, które są ofertami i zapytaniami o usługę. Na każde zapytanie zostanie przygotowana odpowiedź określająca usługi motoryzacyjne, na które zgłoszono zapotrzebowanie.

Portal podzielony jest na kategorie, którym odpowiednio przyporządkowano wszelkie usługi motoryzacyjne. W platformie ogłoszeniowej motoria.pl stworzono następujące działy: lakiernictwo, szroty samochodowe, haki holownicze i wiele innych. Kategorie opracowano bardzo szczegółowo i objęły wiele dziedzin z zakresu branży motoryzacyjnej. Stąd w serwisie znajduje się jeszcze więcej ważnych informacji. Wystarczy zajrzeć do  takich działów jak: kosmetyka samochodowa, Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów, przyczepy samochodowe. Kolejne kategorie nie dotyczą już tylko do samych spraw naprawczych, ale też instytucji i punktów informacyjnych, niezbędnych każdemu kierowcy, na przykład: szyby samochodowe, usługi transportowe, wypożyczalnie samochodów.

Segregowanie informacji ułatwia jeszcze inny podział. Nowa funkcjonalność znajdująca się na stronie odpowiada za dokładne określenie usługi i przykładowego miejsca jej wykonania z uwzględnieniem województwa i miasta. Jasno więc widać, że jednakowo istotna jest usługa i miejsce jej wykonania: sprzedaż motocykli w Świętokrzyskim.

Ogłoszenia motoryzacyjne serwisu motoria.pl są podstawą do nawiązania kontaktu i współpracy między klientem a usługodawcą.

Z jednej strony każdy posiadacze pojazdów mechanicznych otrzymują informacje na temat usług z branży motoryzacyjnej, a z drugiej przedsiębiorcy mają możliwość publikowania swoich ofert i wizytówek przybliżających charakter prowadzonej przez ich firmę działalności.

Komentarze są wyłączone