Emocje

artykuły pełne emocji

weekend we dwoje

Weekend we dwoje

Każda para marzy o tym, aby spędzić kilka chwil razem, z dala od świata i obowiązków. Nie wszyscy jednak mogą sobie na to pozwolić. Jeśli należymy do osób zapracowanych i nie możemy wyrwać się na kilka dni z miasta, warto pomyśleć o spędzeniu weekendu we dwoje.

Weekend w górach czy nad morzem jest doskonałym sposobem na zacieśnienie więzi i wzajemne poznanie. Weekend we dwoje może być zorganizowany i zaplanowany już dużo wcześniej, bądź też absolutnie spontaniczny. Warto wybrać miejsce, które będzie nieco oddalone od świata i pozwoli spędzić nam miło czas. Niewątpliwie, bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wycieczka zagraniczna czy też rejs statkiem. Z racji małej ilości czasu nie powinniśmy planować długiej podróży. Wiele zapracowanych par decyduje się na krótki wypad za granicę tzw city breaks. Loty samolotem dziś nie trwają zazwyczaj dłużej niż kilka godzin w związku z tym możemy pozwolić sobie na szaloną, zagraniczną wycieczkę. Niemniej, takie wypady powinny być organizowane z dużym wyprzedzeniem czasowym, w innym wypadku możemy mieć trudności z kupnem biletu.

weekend we dwojeJeśli chcemy zostać w Polsce możemy pojechać na Mazury, które nie bez kozery tytułują się ósmym cudem świata. Dla amatorów pieszych wycieczek polecamy szlaki górskie i południowe rejony Polski. Morze jest bardzo ciekawym pomysłem na weekend we dwoje o każdej porze roku. Zimą daje możliwość długich spacerów wzdłuż plaży, a latem jest doskonałą gratką dla osób, które uwielbiają kąpać się i pluskać w morskich toniach. Para powinna wybrać się w miejsce, które będzie odpowiadało zarówno jednej jak i drugiej stronie.

Komentarze są wyłączone